Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves fiu vagyok 10. Osztalyba jarok, komoly kapcsolatom eddig meg nem volt. Iskolabol nem szeretnek senkivel sem egyutt lenni szoval az ki van zarva. Sok lany tetszik, ha valakit jobban megismerek hamar szerelmes tudok bele lenni. Probalok stilusosan oltozkodni: vans cipo, fekete farmer, levis pulcsi hasonlok. Szorakozohelyekre nem jarok. Facebookon nem jelolnek vissza ha nem ismernek. Tinder az kizarva. Mivel kellene probalkoznom?

2018. szept. 4. 21:50
 1/8 anonim válasza:
Szia személyesen próbálkoztál már?
2018. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem😕
2018. szept. 4. 22:05
 3/8 anonim válasza:
100%

#1 vagyok akkor próbálkozz személyesen odamenni egy neked szimpatikusnak tűnő leányzóhoz. Biztos lesz köztük olyan is aki értékelni fogja hogy nem a neten a "szia, tetszel járunk?" szöveggel probál kaszanova lenni. Sok sikert :)

17/l

2018. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A márka nem egyenlő a stílussal.

Az iskolát meg hiába zárod ki, ott talán a legkonnyebb, mert ha csak látásbol de legalabb a csaj is ismer.

2018. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elösször barátkozz vele össze! Köszönj neki ha látod! Legyél vicces! Stb.. Tudom nekem sincs még barátnőm de a haverom (15 éves) úgy jött össze egy lánnyal hogy mindig röhögött vele jókat meg a többi.. szóval ne legyél félénk, legyél bátor! Ne félj hogy elutasítanak mert az biztos hogy meg fog történni.
2018. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem kell rögtön megkérdezni hogy.: szia tetszel járunk? Vagy ilyesmi.
2018. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor ha van kedved ismerkedni irj egy privit
2018. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolso voltam 16/l
2018. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!