Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fekete ing, fekete farmerral...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Aurel kérdése:

Fekete ing, fekete farmerral randira? 18/F

Figyelt kérdés
Szerintetek fekete ing , fekete farmerral nem néz ki túl gyászosan? Étterembe mennénk még ismerkedős státusz van, 3. randi... Főleg lányok válaszát várom :)
2018. szept. 15. 22:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Attól is függ hogy áll rajtad, de inkább egy sötétszürke farmer jobb lenne
2018. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg fekete farmer és világosabb ing. Vagy valamelyik legyen világos, de amúgy szerintem nem az számít hogy milyen színű a ruha.
2018. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sportos testalkatom van :) Feszülne az ing
2018. szept. 15. 22:21
 4/8 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Szerintem bem rossz de tényleg jobb ha egy szürke farmerrel kombinalod. De a lényeg hogy te hogy érzed magad jobban. Up to you. Good luck
2018. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, illetve jó eséllyel én is feketében mennék randira, az elegáns szín :D Nyilván sokaknak nem jönne be, nem ez a tipikus, de hát mások vagyunk mi, emberek.

A fekete semleges, jó szín, nekem sosem tűnt gyászosnak, bár a konkrét ruhák rá tudnak tenni vagy el tudnak venni eme hangulatból. Egy sima ing farmerrel, ami még jól is áll neked, feketében sem hinném, hogy gyászos hatású lenne, de persze aki nem ezt szokta meg a az jut eszébe a feketéről, annak más lehet a véleménye.

2018. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy fiún én kimondottan szeretem a fekete inget, ha pedig még feszül is rajtad akkor egyértelműen nyerő. Talán ha a nadrág is fekete az kicsit sok de az összkép úgyis lehet jó.

Kellemes randit és sok szerencsét.:)

2018. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, sikeresnek volt mondható az este :D
2018. szept. 17. 12:29
 8/8 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
De jó örülök neki :)
2018. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!