Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne vele összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne vele összejönni? Vagy akár találkozni?

Figyelt kérdés

Én 16 fiú 17 éves

Szóval múlt éven találkoztunk a buszmegállóban, de csak mindig ilyen pár percre(nem ugyanazt a buszt vártuk)de úgy sosem beszéltünk

Tudtam hogy ő ki,meg ő is tudta,hogy én ki vagyok(barátnőm barátja volt kb 2 éve)

Szóval ő egy olyan fiú aki úgy nemistudom

Úgy írnám le hogy szereti a lányokat bolondítani

Én meg az a tipic jókislány vagyok, szóval nem tudom hogy való e nekem egy ilyen fiú(úgyértem néha iszik, és 2 lánnyal már volt együtt úgy)

Szóval ugye rámírt messengeren, beszélünk kb.egy másfél hónapja, de nem találkoztunk azóta(régen is max. úgy hogy egy társaságban voltunk)

Eléggé szigorúan nevelnek,vagyis anyukám nem enged el úgy bárkivel bárhova,ezalatt ugye azt értem,hogy úgy 'nem élőben' ismertük meg egymást(sajnos ezellen nem tudok mit tenni)

Szóval ugye írta hogy találkozzunk

Még húzom egy kicsit, de nem akarom már sokáig

Vagy legyen valami vagy egyáltalán ne.

Szerintetek mit tegyek?

Amúgy bocsi, ha összeszedetlen lett, csak most ez így hirtelen jött


2018. szept. 16. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem

Nagyon bírom a gyereket, imádom amikor ír😍

2018. szept. 16. 16:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltad saját magadnak... Találkozz vele
2018. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!