Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy egy nálam 6 évvel idősebb sráccal találkozgatok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a srác 22. Szüleim sosem tiltottak igazából semmitől, egész jó a kapcsolatunk, de nem tudom, hogy ezt hogy mondjam el nekik.. Leginkább a korkülönbség miatt félek a reakciójuktól
2018. szept. 16. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd után próbáld meg, amikor türelmesek! Jó lesz; nemmi fog :)
2018. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
mit csináltok konkrétan?a találkozgatásban nincs semmi,ezt nem kell bejelenteni senkinek.
2018. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Én is 16 vagyok, nekem dupla annyi idős pasim van, mint amennyi én vagyok. Mikor bejelentettem, nem is foglalkoztak a korkülönbséggel, hanem örültek nekünk. Akkor nálad sem lehet gond. :)
2018. szept. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Velem ugyanez történt meg annyi idős koromban. Eleinte féltettek, és ragaszkodtak ahhoz, hogy bemutassam a pasit. Amikor ez megtörtént, már sokkal engedékenyebbek voltak. Nyilván ehhez idő kellett
2018. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!