Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista lányok ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok ha egy fiú odamenne hozzátok az egyetemen és megkérdezné merre van egy terem, és szeretné, hogy megmutassátok mi lenne a reakció? 19/F

Figyelt kérdés
Akár egyedül vagytok, vagy akár a barátnőitekkel, és ha megmutattátok utána elkérné a telefonszámot, mit reagálnátok?

2018. szept. 19. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha szimpatikus lenne, akkor megadnám neki.:D
2018. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
hát meg kell adni a telefonszámot, mert hátha megint eltéved szegény, akkor tudjon telefonon segítséget kérni
2018. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
46%
Szerintem ez elég ramaty. Én is egyetemen ismertem meg a barátomat, de ő odajött, hogy ismerkedjen, nem pedig ürügyként kérdezgetett.
2018. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Roflkopter ***** válasza:
100%
#3 mégis mi ebben a ramaty?
2018. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Hogy csak úgy mer kezdeményezni ha a lány már megmutatta neki a termet, ahelyett, hogy csak odamenne hozzá beszélgetni.. Nekem gyerekesek ezek az ürügyek.
2018. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Roflkopter ***** válasza:
100%

Uristen... ha nem mer odamenni gyerekes, ha odamegy és kreál egy szituációt az is gyerekes, ha Facebookon ír az szánalmas, ha csak távolról akar flörtölni akkor egy perverz stb...


Valljátok már be magatoknak, hogy nem a szituáció számít hanem a külső / megjelenés. Ha az ideálod kérdezné meg a termet már térdelnél előtte annyira szánalmas ez az álszentség.

2018. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
naaa.. nem kéne ezen a kis ártatlan kérdéskén veszekedni. Miss nem kell mindig olyan komolynak lenni, mint a vakbélgyulladás.
2018. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vitaindító kvescsön :D. Van aki ezt mondja van aki mást, de a legjobb választ a vitára az írta aki felvetette a barátja helyébe gondolást, na igen ekkor szerintem is már más a szituáció. :) köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 20. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Hatos, osztom a véleményed!
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!