Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akkor most mi legyen van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi legyen van egyáltalán esélyem? 16F

Figyelt kérdés
Szóval elhívtam egy lányt pár napja randizni de kiderült hogy van kapcsolata de azt mondta hogy szivesen eljönne velem ha szakitottak(nem valami jó a kapcsolatuk) azóta minden nap beszélünk ilyen 8 orakat meg ma ment Prágába a pasijával(én mondtam hogy ma ne írjon mert vele van, amúgy szülei lepték ezzel meg) és már reggel nyolckor azt írja hogy már este otthon lesz és tudnánk beszélni szóval nem értem ezt az egészet. UI: sokat bókolok neki(aztmondta jól esik neki), meg mondta hogy jó a hajam meg szépek a szemeim meg azt is hogy jóképű vagyok szóval így nem értem

2018. szept. 22. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet esélyed, szerintem még jól kihasználja a srácot. Bár ezek után elgondolkodnék, hogy ha a másikkal ilyen könnyen játszott, akkor veled hasonlóan nem játszaná e el, hogy mennyire szeret, közbe meg nem is.
2018. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elvileg ilyen szemét a barátja asúlyával baszogatja meg ilyenek
2018. szept. 22. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a lány dobhatná a pasiját, mielőtt azért veled kezd. Már ez a beszélgetéses dolog sem normális, hogy több időt foglalkozik veled, mint a pasijával. Nem egészséges.

Ebből adódóan biztos tetszel neki, mert nem keresne ha nem így lenne.

2018. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!