Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Becserkésztem egy nagyon szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praxil kérdése:

Becserkésztem egy nagyon szép lányt. Mit tegyek? 16/f több lent

Figyelt kérdés
Szóval nagyon sok idő után megismertem rendesen ezt a csaj aki egy óriási egyéniség és összeszedtem magam hogy megmondjam hogy tetszik nekem, ami nálam hatalmas fejlődés mert az előtte lévő lány aki tetszett annak nem tetszettem és a régi osztálytársammal jár máig is, ráadásul egy iskolába járok vele. De ez most mindegy is szóval összeszedtem magam a barátnője tudja is hogy rá fogok kérdezni. Viszont attól már parázom hogy mit legyen utána hova vigyem randira. Ugyanis ő nem iszik igy nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy elviszem buliba vagy csak inni Szentendrére. Illetve vele is egy gimibe járok és együtt járunk edzésre is. igy maximum edzés után tudnánk bármit csinálni ami nem valami alkalmas, mert kb 7 re érek haza edzésről és nem biztos hogy alkalmas lenne neki akkor meg nekem se. Az is aggaszt hogy nem tudok majd miről beszélgetni vele miről. Ha igent mond akkor mennyire rá kéne szerveznem egy első randit és mi legyen az? Bocsi a regényért

2018. szept. 23. 14:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Ne azzal kezdd, hogy tetszik neked. Simán csak hívd el teázni vagy kávézni. Aztán ha megkedvelitek egymást, úgyis találkoztok legközelebb is. De ne mondd neki, hogy tetszik neked így direktben.
2018. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne parázd túl a dolgot. Tekints úgy rá, mintha egy haverod volna, és így könnyebben jönnek majd a témák.
2018. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fröccs a szomjoltásra is jó, bár én arra azért nem használnám :D Rövid piát meg ne hevíts vízzel.. Ilyenről még nem ks hallottam. Az úgy jó, ahogy van. Arra is figyelj, hogy ne igyál folyton, nem egészséges
2018. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az alkohol nem jó
2018. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16 évesen ne igyál! Nem vagy nagykorú
2018. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!