Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kb. Bárhol..

De egyszerűen nem találok senkit. Próbáltam társkeresőn de ott sem jött össze. A mindennapi életben is nyitott vagyok. Ha leszólítanak sem vagyok elutasító. Tényleg már ott tartok, hogy bárhol bármikor képes vagyok ismerkedni, de még így sem találok senkit. Mit tanácsoltok?


2018. okt. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda ahhoz aki tetszik és úgy
2018. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég érdekes, hogy mindent probáltal, de nem találtál senkit. Pedig félős se vagy. Nem vagy elég kitartó, vagy válogatós vagy.


Azért ide írom, hogy 18f.

2018. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Írj privátba. Adok pár tanácsot ha szeretnéd.😀
2018. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szeretnel beszelgetni irj
2018. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Draga lanyom akik esetleg privatot irtak mind 30+os ferfi , sajat erdekedbe javaslom hogy keruld oket :D
2018. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia


Internetes tárkeresőn próbáld. Badoo, tinder és társai. Még a kissé túlsúlyos vagy nem topmodell alakkal renelkezőkre is jut 10 fickó, mivel kevesebb a lány mint a fiú az ilyen helyeken.

2018. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz ami igaz, rocker vagyok.

Koncerteken nagyon megy az ismerkedősdi, volt hogy egy csávó úgy rám hajtott, hogy közbe fogta a csaja kezét.

Szerintem te is próbáld meg, tuti van ilyen pop/techno koncert is. Csak ritkább :D

2018. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irhatnátok még tippeket, mert azóta sincs senkim. 🤷‍♀️
2020. jan. 13. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!