Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Interneten keresztül hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten keresztül hol tudnék sikeresen lányokkal ismerkedni? ( bövebben lent )

Figyelt kérdés

A rosszindulatú internet fenegyerekeinek a " segítséget" nem kérem, köszönöm.

22 éves egyenruhas srác vagyok, őszintén nincs probléma velem. Egyszerűen azt hiszem unatkozok... Nem épp szex kapcsolatot keresek.. "Bármi kisulhet belol" kapcsolatot probalok kiepiteni. Kinek, hol volt sikere? :)


2018. okt. 4. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy egyenruhás? Bocsi, biztos hülye kérdés.
2018. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 én se értem hogy egyenruhás? Lehet hogy butának nézek ki.
2018. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnezest, pontositok. Az egyenruhas az en kozegemben jelentheto pl: tuzolto, katona, rendor, mentos. Ezeket a hivatasokat definialjuk egyszeruen "egyenruhas"-nak. Nincs nagy jelentosege, csak tobbnyire az "egyenruhasok" egeszseges emberek. Mint mentalisan mint gyogyaszati szempontbol. Szerintem nem elengedhető.
2018. okt. 4. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég kevés nő bukik manapság az "egyenruhásokra" sajna. Aki meg igen azt kell megtalálni. Üdv. egy katona.
2018. okt. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tindert próbáltad? Nem megváltást kell tőle várni, de egy próbát megér.
2018. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi gyűlöljük ezt a kifejezést,hogy egyenruhás.

olyan lenézőnek tűnik.(nap,mint nap megkaptam/kapom)

- Üdv egy kezdő OMSZ-es.

Mellesleg, ne a neten próbálkozz ezzel, menj el szórakozni 1-2 haveroddal, és verődjetek oda társaságokhoz. Ennél nincs egyszerűbb

2018-ban egy férfi fél a nőktől?

2018. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az egyenruha addig vonzó a nőknek, míg meg nem tapasztalják a vele járó dolgokat.

Üdv, egy katona.

2019. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!