Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Közeleg a tél, hova érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a tél, hova érdemes ilyenkor el vinni a baratnőmet, tippek?

Figyelt kérdés

Valami olyan helyet keresek, ahol nincs hideg, ossze tudunk bujni kicsit, es lehetőleg keves ott az ember, es tudunk dumalni.

Otthon ezt mem csinalhatjuk egyéb okokból kifolyolag.

Szegeden van e

Előre is köszi.



2018. okt. 7. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozi, kávézó, színház, korcsolyázás, séta, karácsonyi vásár, vásárlás stb.
2018. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jégkorizni.
2018. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szegedi voltam, a kedvenc helyem a frei kávéház, elég olcsó, nem dobnak ki azonnal miután megittad a kávéd, és ilyen kis zugok vannak benne, szóval nem egybenyitott tér az egész. a könyvtárban is jó az idő, és kényelesek a fotelok. meg a libri könyvesbolt az árkádban, az is leülős, de ott néha egész sok ember van. meg ahol keveset voltam, de méretéből adódóan nem lehet tt sok ember, az a süti nem süti.

(majd még agyalok, csak kijöttem az otthoni gyakorlatból, tudtam még más helyeket is, hozzánk is alig jöhetnek fel embereek, egy cipőben járunk)

2018. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Continentalnál mindig meleg van.
2018. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!