Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan adjam a tudtára hogy nem szeretnék beszélni vele?

Van egy srác, aki nagyon érdeklődő az irányomba, ennek örülök, de kezdem unni azt hogy ezt csak messengeren képes tenni, és egyáltalán nem hajlik személyes kontaktus megalapozása felé.

Úgy volt találkozunk, erre véletlen lebetegedett pont akkor.

Nem akarok türelmetlennek tűnni vagy ilyesmi, szimplán nem virtuálisan akarok embereket megismerni.

Mit tegyek, illetve hogy adjam tudtára mindezt?

18/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: beszélgetés, randi, ismerkedés, Messenger

okt. 7. 18:39  Privát üzenet  

A válaszok

Szóval a srác már írt neked és ott ismerkedik veled? Mióta?

Egyébként a félénk srácok szoktak írni, de később pedig feloldódik...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 7. 19:07 Privát üzenet
De ha megint lemond a találkozót, akkor fölöslegesen pazaroltad az időt, dobd ki utána.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 7. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Friss,kb két hete beszélgetünk, meg egyetem is van, de itthon is volt és nem mondta volna hogy akkor na...

Most hétvégén is itthon volt

# 3/3Időpont okt. 7. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fura szituba kerültem. Valakivel tudnék róla beszélni?
Miről lehet beszélni, ha minden nap találkozunk?
Most fogunk először élőben beszélni, mondanátok ötleteket, hogy mikről beszéljünk?
Tetszik egy srác, és lehet hogy én is neki, hogy kellene lépnem hogy valahogy jobban a tudtára adjam hogy tetszik nekem?
Ti lányok milyen témákról szerettek beszélni az első randin?
Ha valaki haverkodni, beszélni akarna veled olyan akivel te egyáltalán nem akarnál haverkodni, de megbántani se akarod, te hogy adnád tudtára hogy szálljon le rólad?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!