Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés

Mág sosem csókolóztam...


Pedig azt hiszem nemsokára szükségem lesz rá....

Két kérdésem van:

1. Milyen érzés csÓkolózni?


2.Hgy is kell pontosan csókolózni?


A válaszokat előre is köszönöm!!!



2018. okt. 8. 21:20
 1/4 mexikoidrogcsempesz válasza:
67%
Hát igazából nem nagy extra de persze az elsőt nem szabad elrontani :) A lényeg hogyha érzed hogy kell és ha lány vagy akkor mindig balra hajtsd a fejed a fiuknak meg jobbra kell ha ezt valamelyikőtök nem tudja akkor van gebasz xdd. olyankor jön az h összekoccan az orrotok de azzal sincs baj csak kicsit elrontja a tökéletes első csók érzését és fontos hogy ne legyen borzasztó szájszagod mert el tudja rontani a pillanatot . igazából ennyi :) sok szerencsét :D
2018. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első kicsit butaságot mondott.. mindkettőtöknek vagy jobbra, vagy balra kell dönteni a fejét, hogy ellentétes legyen, hiszen szemben lesztek egymással :D és az emberek nagy része ösztönösen jobbra dönt :) nem kell parázni, autómatikusan Kövesd a párod, hagyd, hogy irányítson. A szájhigiéniára tényleg ügyelj, de azt sem kell túlaggódni. Az érzés meg csodálatos tud lenni, ha tényleg szereted az illetőt
2018. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Szerintem mindkettőnek hasznát fogom venni.

Nem tudtam ,hogy ilyen igényes dolog ez a smárolás...

Persze örömmel olvasok újabb válaszokat.

2018. okt. 9. 19:20
 4/4 anonim válasza:
68%
Ha lány vagy mutatom
2018. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!