Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kettesben töltött idő a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben töltött idő a koleszban? Hogyan?

Figyelt kérdés

Koleszos vagyok, és van egy lány aki tök közvetlen velem. Többször beszélgettünk már, de kettesben még sose sikerült. Elhívnám valahova csak úgy, de mivel nincs 18 így sajnos nem hagyhatja el a koleszt. Max. a boltba mehet.

Van egy film, aminek az első 15 percét már megnéztem, és egyből arra gondoltam, ezt neki is látnia kéne. De a filmnézés se opció, mert a lányok nem jöhetnek fel a fiú szintre. Maximum telefonon mehetne, ami nem annyira buli. Viszont a film érdekes témákat feszeget, amiről utána tudnánk beszélgetni.



2018. okt. 8. 21:28
 1/6 anonim válasza:
Majd hetvegen amikor mindketten mentek haza, akkor talalkozhattok.
2018. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ja, ő 70km-rel odébb megy haza. Én meg nem megyek haza, ugyanis nincs hova. Kíííínos.
2018. okt. 8. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Suli / órák után nem hívhatod el sétálni? Valami zárdában vagytok? :-/
2018. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18 alatt csak akkor mehet el a gyerek, ha a szülő, vagy felnőtt korú hozzátartozó igazolja a távollétét. Illetve ha a nevelő kiengedi. Na most én új vagyok, szóval nem tudom hogy miképp viselkednek a nevelők, de ahogy elnéztem egyiksem túl engedékeny ilyen téren. Mint említettem, a boltba menetel oké, mert szinte az iskolával szembe van.

Mivel én elmúltam 18, nekem sokkal egyszerűbb a dolgom. Elmondom hogy elmentem, "oszt csá". Onnantól ők nem vállalnak felelősséget értem, azt csinálok amit akarok. 9-re viszont mindenképp vissza kell érni, különben nem engednek be.

2018. okt. 8. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen a koli középsuliba, volt kimenő idő, akkor nem kérték számon, hogy hova megy az ember (18 alatt se)

18-19 éves koromba is ugyan az a szabály volnatkozott rám mint 15 évesen, kimenő időre legyek bent, ha kések vagy valami nem gáz, csak szóljak

amúgy, gondolom tanuló szoba, klub terem vagy valami van, ahol 3an 4en betudtok ülni filmezni (sajnos az ilyen kettesbe nem igazán megoldható, a nevelők se hülyék)

2018. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!