Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá arra srácra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra srácra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden annyi, hogy régóta bejön valaki és idő közben ő ezt ő is meg tudta.

Egyszer régen beszélgettünk és szerintem nagyon kedves, de kicsit szégyenlős. Amikor meg tudta, hogy tetszem neki nem igazán reagált semmit, amit meg értek, mivel nem ismer engem még.

Azóta többször próbáltam írni neki, de eltelt egy év és sohasem beszéltünk. Az iskolában elég bunkó szokott lenni az emberekkel, (igaz velem még soha nem volt az) ezért rajtam kívül eddig senkinél sem volt esélye, de én tudom, hogy ő milyen kedves és figyelmes igazából.

Szóval szeretnék rá írni, de nem tudom mit írjak.. szeretném ha nem azt érezne, hogy csak azért írok mert tetszik, és ne rázzon le.

Nyugtassatok meg, hogy csak túl gondolom, de nem merek olyat írni, hogy “szia, hogy vagy” mert attól félek, hogy olyanokat fog gondolni, hogy: “mi közöd hozzá” “soha sem beszéltünk, miért pont most írtál”

Ezeket jó lenne ki küszöbölni.. Szeretném, hogy adjon egy esélyt arra, hogy megismerjen és utána döntse el, hogy tetszem e vagy sem és nem csak azért rázzon le mert tetszik nekem.

Mit írhatnék neki, hogy imponáljak neki, hogy szóba áljon velem stb..



2018. okt. 11. 06:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom, most látom, hogy tele van helyesírási hibákkal. Tényleg bocsi, de reggel írom és eléggé sietek.
2018. okt. 11. 06:47
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Küldj neki szívecskét.
2018. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Szia, a szüleim nincsenek itthon. Gyere át pizzázni és filmet nézni!"
2018. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ő is tudja sehogy nem tudsz úgy írni neki hogy ne tudja hogy nem azért írsz mert tetszik neked.


Ha mindenkivel bunkó akkor bunkó, téged nem ismer annyira hogy bunkózzon veled is, de ha megfog akkor veled is az lesz. Attól hogy nagyon jól néz ki a szemedben még nem "csak te ismered igazán".

2018. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia.

Én azt javaslom h először ilyesmiket írj:

h meg tudja-e mondani h mi volt a házi feladat (XD), vagy h miből milyen tananyagot vettetek stb...

Amúgy én is hasonlóképpen vagyok szval ha valakinek van tanácsa pls írjon: szval a sztori:

Bejön egy srác, instán bekövettem, visszakövetett. fb-n ismerősnek jelöltem, visszajelölt. De: am nem ismerem, max egyszer ha találkoztunk/ő sztem csak látásból ismer, vagy nem is ismer...

És háát nem tudom h hogyan írjak neki.. Nem egy suliba járunk.

És még az is lehet h van barátnője...

Valakiii pls tanácsot tudna adni?

2018. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne a te feladatod...
2018. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én már írtam rá egy flegmább srácra aki bejön ilyen mit veszthetek alapon😂😂 nem volt bunkó de kedves se 🙃 ha kell leírom privibe a tapasztalataim elről 😂😂😂
2018. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!