Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyik barátnőm tegnap mondta el, hogy bejön neki egy srác. Na most ezzel az a probléma, hogy nekem ugyanaz a srác tetszik, akit ő mondott. Mit kéne tennem? Mondjak le a srácról? Vagy kérjem meg a barátnőmet, hogy ő is mondjon le róla??! Egyébként egy kis háttér sztori: ez a barátnőm kavar egy sráccal most, illetve ez előtt is kavart valakivel. Vajon komolyan gondolhatja ezt az egészet, vagy ezzel a sráccal is csak kavarni akar? Nekem már azóta tetszik ez a srác, amióta először megláttam... A barátnőm állítása szerint neki is, bár én ebben nem hiszek, mert azóta már majdnem 2 sráccal összejött. (Persze nem egyszerre) Kérlek segítsetek! Tanácsok?

2018. okt. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd fel úgy, hogy ez egy érzés, amit a srác iránt érzel, és valójában ezt Te nem tudod befolyásolni. Tetszik és kész. Ha jó barátok vagytok, akkor ezt ki fogja bírni a barátságotok. (vagy nem tudom... arra az esetre ha ezzel a tanácsommal elb...... az életed :D ) 18F
2018. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt gondolom én is, de ő versenyezni akar... Azt mondta ad 1 hetet, és hogy akit jobban bír és így, de szerintem ez nem egy jó ötlet, és mondtam is neki, hogy én nem akarok versenyezni.
2018. okt. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!