Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivott hogy találkozzunk de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivott hogy találkozzunk de végül nem jó neki. Ez kamu?

Figyelt kérdés
Egy barátom elhivott valahova hogy találkozzunk de akkor is mondta hogy nem biztos hogy jo. Végül irta hogy családi dolog van és nem jó. Mikor beszéltünk személyesen kérdezgette is hogy bejön e valaki stb..és mondtam hogy nem. Akar valamit vagy szorakozik velem?
2018. okt. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem elég egyértelmű. Ennyiből nem igazán lehet elmondani. Simán lehet egy családi ügy is de természetesen az is benne van a pakliban hogy csak szórakozik. Én a helyzetben amúgy simán utána járnék a dolgoknak. Megpróbálnak kideríteni hogy mi is folyik itt.
2018. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudni. Ez a kérdés igazából kb öngyilkosság a részünkről(ezért én már fel sem teszem). Ha igen a válasz, akkor azt fogjuk leszűrni, hogy más van a képben, ha meg nem, akkor meg az, hogy nem jövünk be a leányzónak :D. Lehet beparázott, nem tudta kezelni a helyzetet. De egyébként az is lehetséges, hogy tényleg közbe jött egy családi program.
2018. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

A kérdés szóval erre utaltam: "kérdezgette is hogy bejön e valaki ", ha nem lenne egyértelmű.

2018. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta hogy nem biztos hogy jó akkor mi ezzel a próbléma?

Biztos akkor közbe jött neki valami, szerintem nincs ezzel baj elõre jelezte hogy nem biztos hogy jó neki, semmi gond majd legközelebb találkoztok, sok sikert :-)

2018. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!