Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Amikor elhívom randira,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elhívom randira, mondjam el neki, hogy tetszik, vagy, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nem akarom sokkolni, mert a végén még megijed, és elhajt, de valahogy csak kéne utalni rá/éreztetnem vele, hogy nem egy baráti kávézásra hívom. 18/f
2018. okt. 14. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivd el. Ne stresszelj ra. Sokan vannak akik a randin döntik el hogz az egy randi, viselkedj vele ugy hogy az legyen es kesz
2018. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ne. Ha esetleg nem érez ugyanígy, és ezt mondod neki, az mindkettőtöknek kínos lesz. Én a helyedben megpróbálnék utalni rá, de nem ennyire nyíltan. Pl.: megkérdezném, hogy jár -e valakivel, vagy, hogy máskor is eljönne -e velem valahova. Lehetőleg olyan helyet mondj, amiről tudod, hogy szívesen elmenne oda, de csak sima barátok nem szoktak oda járni. 16/L
2018. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs barátja, és kb. 2 hete beszélgetünk, de nem túl sokat, max. annyi, hogy pl. "hogy vagy?". Csak az a baj, hogy egy barátom elmondta, hogy neki is bejön, de nem csinált semmit kb. 2 hete. A lényeg, hogy éreztetnem kéne vele valahogy. Ti mit mondanátok első randihelynek? Mozi szerintem offos, mert nincs miről beszélgetni. És köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. okt. 14. 12:41
 4/7 anonim válasza:

Első randihely:

Normafa, Margitsziget, Állatkert, Szabadulószoba, Korizás, szoktak néha programok lenni a Vajdahunyad Váránál is.

2018. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D Az a baj, hogy Pest messze van, viszont a szabaduló szobás ötletet adom. És pl. egy fagyival összekötött séta? Úgy is, most még meleg van.
2018. okt. 14. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 hete ismered, alig beszéltek, szóval első randinak olyan hely kell, ahol beszélgetni lehet, egymásra figyelni. Az első talin szerelmet vallani meg elég gáz, főleg 2 hét után és szerintem még nem is lehetsz az. Egyébként az, hogy ez baráti vagy más tali lesz az tőle is függ. Te hiába döntöd el magadban, hogy love meg romantika, ha ő azt várja közben végig, hogy mikor mehet haza végre. Az is lehet, hogy te csalódsz benne élőben, szóval majd alakul. Nem szabad ezen görcsölni, majd az ösztöneitek és a hormonjaitok megoldják, ha úgy alakul.
2018. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszi szépen :D Egyébként élőben szoktunk beszélgetni, csak ugye suliban, szünetekben. És akár hányszor rá gondolok, mindig ilyen furcsa érzés fog el. Köszi még egyszer mindenkinek :)
2018. okt. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!