Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a mozirol, mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mozirol, mint elso randi?

Figyelt kérdés
Szerintetek tenyleg oylan rossz, mert szerintem nem. Mert utana biztos hogy lesz mirol beszelni, akkor mar sokkal felszabadultabbak leszunk es masrol is konnyebben tudnank beszelni szerintem.

2018. okt. 15. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rossz ötlet. Lehet, hogy tudnátok miről beszélni, viszont én az első pár randit annak szentelném, hogy megismerjük egymást az illetővel, amit egy moziban nem lehet megtenni. Az ötödik randin tök oké lenne, mert akkor már jobban ismernétek egymást, de így azt mondom, hogy inkább kicsit később filmezzetek együtt, mert úgy nem lesz annyira kínos.
2018. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyik exemmel voltam első randin moziba ő is hasonló indokkal javasolt és tényleg nagyszerű ötlet volt a részéről :)

én nagyon izgulós vagyok fiú léttemre, ő dobta fel java részt a témákat is, a mozi után valóban kicsit oldottabb voltam én is


bár sokan nem szeretik, mivel ott nem lehet ismerkedni, de nekünk tökéletes volt

2018. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mi mar ismerjuk egymast, baratok vagyunk. Nyilvan megszeretnem ismerni jobban de szerintem az is fontos hogy egy jot tudjuk szorakozni elotte
2018. okt. 15. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De attól még, hogy x óráig egymás mellett ültök ez nem lesz közös emlék.
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!