Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tehetetlennek érzem magam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlennek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki rettentően tetszik és úgy érzem, hogy talán nekem is lehet esélyem nála. Na,most a probléma ott kezdődik, hogy már 2x találkoztunk, de elszalasztottam a lehetőséget... Szeretnék vele találkozni és mostmár tényleg elmondani, hogy szeretem.Mivel elég sok barátja van, ez a hét kiesett. Nem szeretném vele telefonon közölni és ez szerintem így is van helyén, de attól meg félek, hogy ha túl sokat várok elveszik az érdeklődése irántam. Zsákutca :/

2018. okt. 15. 20:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Oops... Az lemaradt, hogy 16/F
2018. okt. 15. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne? Jó az telefonon is
2018. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!