Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti bevállalnátok a közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok a közös élményfürdőzést így?

Figyelt kérdés
Elkezdtem randizgatni egy sráccal (ő hívott, de elég szimpi) és most azt találta ki, menjünk el az aquaworldbe. Ezzel csak az a probléma, hogy utálom a lábfejemet mutogatni, még ő se látta, mindig zokniban vagyok. Csúnyának tartom őket, és szégyellem. De azért különben jó program lehet, meg idővel úgyis látni fogja a lábaimat. Valami kamuindokot találjak ki? Másnak is van ilyen fóbiája/csúnya lába amúgy, lányok? 16/L

2018. okt. 17. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Javasolnám, hogy húzz békatalpat! :D
2018. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ess túl rajta, kevés esélyt látok arra, hogy annyira undorító legyen a lábfejed, hogy az bárkit elrettentsen, hacsak nem csupa gomba ez egész.
2018. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gombás, ápolt, csak szégyellem, talán a formája miatt.
2018. okt. 17. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt szégyellni. Rengeteg férfinak láb fétise van. Biztos vagyok benne hogy nem néz ki rosszul. Meg elárulom neked hogy arc, segg, lábak, mellek, csípő....... lábfe kb a sorrend aszerint hogy mit nézünk meg rajtatok
2018. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak Te gondolod csúnyának. És nem csak a lábadról állsz. Szerintem tetszeni fogsz neki és jól fogjátok érezni magatokat együtt. Jól kösd meg a bikini madzagját :-)
2018. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem tudnám mondani, melyik nőmnek milyen alakú volt a lábfeje, annyira hidegen hagy az egész.
2018. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rájöttem hogy a pasik észre sem veszik rajtunk azt amit mi kevésbé szépnek tartunk magunkon.
2018. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!