Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Direkt tesztel, vagy nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt tesztel, vagy nem akar semmit? (Lent! )

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, egyel alattam jár. Valamelyik nap ráírtam és elhívtam kávézni. Bele is egyezett, meg tök jó fej volt akkor este míg chateltünk. Mikor egyik este megkérdeztem hogy akkor holnap jön-e, mondtam hogy írok majd -csak hogy azt elfelejtettem írni, hogy estefele-, és akkor már nem volt otthon, azt mondta hogy azt hitte hamarabb írok. Eltelt 2 nap. Ma megint megkérdeztem hogy ma jó-e este, de azt mondta hogy tanulnia kell meg utana mar hajat mos meg ilyenek. És elvileg a holnapra igent mondott, majd meglátjuk mi lesz. Egyébként a gondom az hogy az elso beszelgetesunk kivételével mindig csak ilyen egy szavas válaszokat ad meg van hogy írok neki akkor el sem olvassa, pedig fent van. Szerintetek direkt tesztelhet, vagy igazábol el sem akar jönni velem? De akkor miért egyezett bele? Komolyan nem értem, csak töröm a fejem... Fogalmazásért bocsi, de azért remélem érthető 😅

17/f



2018. okt. 23. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg offol
2018. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is arról van szó hogy nem erdekled igazán. Én a helyedben rá írnék hogy “figyi inkább ne vesztegessuk egymás idejét”
2018. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát figyi, ha holnapra igent mondott, akkor egyenlőre várd ki a holnapot. De ha személyesen is azt érzed hogy friendzonol akkor inkább hagyjad, mert akkor már elég valószínű, hogy ő nem akar többet
2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!