Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek egy lánnyal akit tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Egy suliba járunk. Szoktam vele beszélgetni messengeren és az iskolában is. Valahogy azért érzem hogy én is bejövök neki, de nem tudom hogy miről beszéljek vele, hogy tudja hogy ö is bejön nekem. Flörtölnöm kellene, de nem tudom mit mondjak neki vagy írjak. Segítsetek SOS!

2018. okt. 23. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy határozottan tedd, mert nem lesz sem hihető, ráadásul elég creepynek tűnhetsz.


Dicsérd meg a ruháját, a haját, az ajkait, az alakját, mondd neki hogy mennyit változott egy év alatt, mennyivel jobban néz ki stb

2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Flörtölni akarsz vele, vagy meg akarod ismerni mélyebben?

Ha az előbbi, csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha az utóbbi, akkor azt ajánlom, kérdezd az őt foglalkoztató dolgokról.Hogy mik azok? Hát kérdezd meg, vagy vess fel egy témát, és várd meg mit reagál. Lehet, hogy az állatvédelem, lehet, hogy a csillagászat, vagy történelem.Legyél tájékozott és sikered lesz.

2018. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!