Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik, de nem tudom megszólítani?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki velem egy suliba jár, velem egyidős. Eddig kétszer láttam, fogalmam sincs, miért, de szinte sosem futok össze vele a suliba. Ma javító dolgozatot írtam a 7. Órában, és ő is ott volt. Amikor megláttam, igazi csodának gondoltam, mert az előtte való "találkozásnál" Mégcsak a nevét sem tudtam meg, ahogy ma sem. Aztán haza értem és elkezdtem keresni Facebookon közös ismerős alapján, meg is találtam, és bejelöltem, vissza is jelölt egyből. Fogalmam sincs hogy szólítsam meg, főleg, hogy alig látom. Facebookon nem akarok ráírni, mert szerintem az túl "nyomulós". Nem szeretek neten keresztül ismerkedni. Mit tegyek? Hogy szólítsam meg? (Eléggé félénk fiúnak tűnik, nem az a tipikus páwa, akinek nagy a szája)

2018. okt. 25. 20:12
 1/3 anonim válasza:
Keress egy közös ismerőst. Ha ezek után van köztetek kémia, menni fog a többi magától
2018. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá 👉👌 meg aztán ki derül hogy mit érez
2018. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm! ❤

Másodiknak pedig: még ha lenne mivel... Mivel hogy én lány vagyok, de szerintem a szövegben érthetően leírtam! 😉

2018. okt. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!