Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és még soha nem voltam randin, és nem volt fiúm. Visszahúzódóbb vagyok, de már szeretnék pasit, de nem a megfelelőek vesznek észre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ neked mi a megfelelő...
2018. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele. De ne utasíts vissza senkit azért mert nem jön be... (Gyakorlásának jó lesz mindig erre gondoltam :D) Ugyan ezzel a problémával küzdöttem ,féltem fiúkkal lenni,beszélni, visszahúzódó voltam. De elkezdtem neten ismerkedni ,mindenkivel eldumalni,és nem volt több barátságnál. Kezdtem felbátorodni és olyan fiúk után nézni akik nekem is bejöttek. De ami szerintem a legfontosabb az az önbizalom 🙄 Elcsépelt duma, de tényleg. Edzéssel és azzal hogy jó alakom lett, nem tartottam már az emberektől. Sok sikert :)
2018. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2018. okt. 27. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ez vagyok csak fiúban. Ha gondolod írhatsz, gyakorlásnak jó lesz. :P
2018. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!