Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nagyon ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon ciki elfingottam magam?

Figyelt kérdés
3 napja voltam egy lánnyal randizni. Minden jól ment már csókolóztunk is és egyszer csak elfingottam magam de olyan szinten hangosan,hogy ott ült egy bácsi az is rám nézett. A lánynak mondtam,hogy bocsi nem direkt volt ő meg is értette. Najoh ezt eltekintve folytattuk tovább. Olyan fél óra után rámjött a szarás. Megint elfingottam előtte de most màr halkabban de még ezt is hallotta. Na ezek után nem bírtam tovább mondtam,hogy azonnal haza kell mennem és majd fél órán belül visszamegyek. Nah minden megvolt csak elfelejtettem vissza menni érte. Ráírtam facen de nem válaszolt. Szerintetek szakíthatott? vagy most micsináljak? 16f

2018. nov. 1. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Te most viccelsz gyerek? 😂😂😂16 éves felfogás.
2018. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora színészi tehetség :D


HA ez valóban igaz, akkor azért nem ír, mert túl cringe vagy neki. De ezt inkább tőle kérdezd meg.

2018. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
kösz feldobtad a napom :D
2018. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De már írtam neki de nem válaszol! Ezt az emojit küldte nekem🤢😒 és ennyi. Akkor most vége?
2018. nov. 1. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rni rá
2018. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alapbol fingos gyerok vagy :D
2018. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Hogy a büdös farokba felejtettél vissza menni te csicska veréb?

Ekkora szart, mint te.

2018. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat kifingott
2018. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ezek a kommentek xD
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyha visszamentél volna akkor talán, de nem tudom hogy mennyire voltatok már összemelegedve!
2018. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!