Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Étterem,16 évesen. Jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étterem,16 évesen. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, már régóta beszélgetünk, és arra gondoltam, hogy milyen lenne vajon ha étterembe mennénk, első randin :D. Elég furcsa elképzelés, de rengeteg dolgon gondolkoztam azóta, például hogy mit reagálna rá esetleg a személyzet, és ő hogyan fogadná? Egyáltalán jó ötlet ez, vagy legyen valami egyszerűbb, lazább? :D

2018. nov. 2. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A személyzetet egyáltalán nem fogja érdekelni! :D

De szerintem első randihoz még nem kellene étterembe menni.

Sétáljatok, mozizzatok, üljetek be meginni valamit. A lényeg, hogy megismerjétek egymást minél jobban.

Az étterem jöhet ha már komolyabb a dolog!

Sok sikert !! ;)

2018. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az előttem hozzászólóval. Az első randit úgy kell megszervezni, hogy nyugodt legyen. Sokat tudjatok beszélni, megismerni egymást.

Ha már mindenképpen ilyen beülős helyre szeretnél menni, akkor egy teázót tudnék ajánlani.

De a séta is tökéletes lenne.


F/23

2018. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%

Én támogatom az éttermet! Én is mindig az éttermet választom ha találkozásról van szó nagyon jó a hangulata, de főleg nyáron amikor ki lehet ülni a terasz részre és nézni a naplementét olyan hangulatos! :) ha szeretnél valami tanácsot kérni hogy s mint pl melyik hely a legjobb erre stb. írhatsz privibe és én szívesen segítek, én is Kecskemét és környéki vagyok ;)

17/f

2018. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ja ne haragudj nem tudom hogy honnan szedtem ezt hogy kecskeméti vagy.. xd De ettől még segítek ha valami kérdésed van
2018. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Pár hozzáfűzni valóm viszont lenne:

-Az egészet a saját pénzemből fizetném, amit munkával megkerestem, és az egészet én szeretném fizetni.

-Azért gondoltam erre, mert már rengeteget beszélgettünk, és szinte mindent tudunk egymásról (1. kérdező)

De mint az elején is említettem köszönöm az összes választ, mind nagy segítség volt :)

2018. nov. 2. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj gondolj bele milyen nagy dolognak hangzik ha elhívsz étterembe egy lányt. Ha nem nagyon romantikus és szereti az ilyet akkor valószínűleg nemet fog mondani. Próbáld inkább lazább heylre hívni. Mennyivel egyszerűbben belemegy majd a dologba mert nem kell annyira felkészülni a dologra, nem annyira komoly a dolog. Plusz étteremben egymással szemben ültök és ha elhal a beszélgetés hát... Kínos tud lenni. Ha például elhívod bowlingozni közben tudtok szórakozni és arról új témát indítani és sokkal szórakoztatóbb mint egy este egymással szemben beszélgetve. Azt majd akkorra tartogasd amikor komolyabb a dolog köztetek.
2018. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: "ha nagyon romantikus és szereti az ilyet"

De egyébként most olvasom hogy ha már ismered és sokat beszélgettetek akkor nem rossz ötlet az étterem. Ha viszont nem "randiztatok" még akkor szerintem semmiképpen ne először éttermezz.

2018. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Update : lassan 1 éve együtt vagyunk
2019. júl. 6. 22:54
 9/11 anonim válasza:
100%
Én vagyok a barinője :D nagyon szeretem ❤️❤️❤️❤️
2019. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De cukik vagytoook
2019. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!