Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra aki bejelölt Facebookon?

Figyelt kérdés
Bejelölt egy lány Facebookon aki volt osztálytársam jelenlegi osztálytársa. Én sosem láttam még de képekről aranyos és szeretném megismerni. Mit írjak neki hogy ne legyek ijesztő vagy nyomulós?

2018. nov. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A "szia, mizu" vagy a "szia, hogy vagy? " Egy tipik nem rossz kezdés. Viszont nem is a legjobb. Ha egyedi vagy, és ki tudsz talalni valamit, akkor oké, add elő azt, így viszont szerintem kezdésnek ez a legjobb...
2018. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kis utánajárással megtudtam hogy fent van az egyik társkeresőn a csaj. Arra gondoltam hogy úgy írok rá hogy van-e kedve ismerkedni? Aztán egy két nap múlva elhívom randizni. Tudtok valami jobbat tanácsolni?
2018. nov. 4. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szia mizu a leggazabb doloh a vilagon. Hali, lattam bejeloltel, meg is lepodtem mert nagyon szimpatikus vagy. Mit szolnal ha nem neten kezdenenk megismerni egymast hanem szemelyesen.
2018. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez tetszik!
2018. nov. 4. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
HELLO LÁNY! TE VAGY AZ??? xD .....
2018. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3as szerintem jót ír. Esetleg, ha láttad személyesen azt is beleírhatod. pl. "Szia! Láttalak x helyen, szimpatikusnak találtalak, gondoltam rád írok."

17/L

2018. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Lattam, hogy fent vagy ezen a tarskereson, es gondoltam, irok.


Igy tudni fogja, mi a celod es nem is tul nyomulos

2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!