Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, elsősorban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ToBeOrNotToBe kérdése:

Mit gondoltok, elsősorban fiúk, ha egy lány kezdeményez, és hív moziba?

Figyelt kérdés

Vonzó és merész? Vagy zavarba ejtő? Nyilván az adott személyen is áll, de hátha le lehet vonni általánosságokat.

Jah, és nem feltétellen visszahúzódó fiúra gondolok...



2018. nov. 13. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülnénk.
2018. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Persze sok mindentől függ.
2018. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nincs azzal semmi baj, ha a lány kezdeményez, sőt én örülnék is neki,de szerintem nem igazán jó randihelyszín a mozi, mivel oda általában filmeket nézni jár az ember, közös programnak viszont jó. Igazából randihelyszínnek olyan helyek lennének jók, ahol lehet beszélgetni, megismerni a másikat(pl. kávézó, étterem, cukrászda, vagy bármilyen olyan hely, ahol lehet beszélgetni egymással). Egy moziteremben nem örülnének a nézők túlságosan annak, ha a filmek alatt két ember állandóan beszélgetne egymással.
2018. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
..egy mozi jegy helyett, most vehetek kettőt..:D
2018. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!