Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lányok csak olyan srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok csak olyan srácok meghívását fogadják el pl étterembe akik bejönnek nekik?

Figyelt kérdés
Most az aranyásókat leszámítva vagyis totál normális lányok és mondjuk első kettesben való találkozásról lenne szó.. van eselye hogy több is kialakulhat mint szimpla barátság?

2018. nov. 14. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem feltétlen, egy ingyen kaja tényleg bármikor jól jön, friendzoneba meg bármikor be lehet rakni.
2018. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 airwolf80 válasza:

Kedves kérdező. Ez csak úgy derülhet ki, ha veszed a bátorságot és megkérdezed, van e kedve randizni veled?

Ha igent mond az már félsiker, de a többi már csak rajtad múlik, (illetve a leányzón is..) hogy több lesz e mint szimpla barátság. Amit meg az első válaszoló említett, hogy esetleg az ingyen "táp" miatt mond igent... nos az ilyen lányokat... még a barát zónába se tenném... :-) Visszatérve a kérdésedre, amúgy normális esetben csak olyan srácok meghívását fogadják el akik szimpatikusak nekik, hisz gondolj csak bele, fordított esetben ha téged hívnának el randira és nem szimpatikus a másik fél, te elmennél vele ?

2018. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van , csak magamból kiindulva olyan lánnyal nem találkoznék aki nem szimpatikus, de én abba is hiszek hogy úgy elhívom a lányt mint egy baráti gesztus csak hogy a lány mit érezhet ilyenkor , hogy esetleg többet érezhet ilyenkor a lány ha beleegyezik akkor ő többet érezhet ha így első kettesben találkozáskor beleegyezik az étteremben ..
2018. nov. 14. 12:34
 4/8 airwolf80 válasza:

Ha jól értem te konkrétan arra vagy kíváncsi, hogy akkor abban a pillanatban, mikor elhívod randira mit érezhet ?

Ezt szerintem csak akkor tudod meg, ha megkérdezed tőle.. Amúgy ismered a lányt, ( közeli, távoli ismerős...) vagy teljesen vadidegen és úgy szeretnéd elhívni randira? Ha van már valamilyen forma ismeretség köztetek, és jelét is adta feléd, hogy szimpi vagy neki, akkor valószínű, hogy örülni fog a felkérésednek. De hogy több lesz e köztetek mint barátság, az még lehet nem derül ki az első randi alkalmával.... viszont ha ő is szeretne még további randikat akkor jó eséllyel több lesz köztetek mint szimpla barátság... (De ez csak az én véleményem, saját tapasztalatok alapján)

2018. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én az első randin nem hívnék senkit sem étterembe ebédelni, sem vacsorázni, legfeljebb egy kávét meginni valahol egy sütivel egy kinti helyen, egy jobb cukrászdában. Vagy csak sétálnék.
2018. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek #5-tel: Kezdjétek kávézással, sétával, olyasmivel, aminek nincsen nagy "tétje", amit a csaj bármikor ki tudna fizetni magának.

Az ismerkedés egy _folyamat_. Az, hogy egy lány elmegy veled egy közös programra, annyit jelent, hogy alapvetően szimpatikus vagy neki, de hogy le is akar-e feküdni veled, azt nem feltétlenül első ránézésre dönti el, hanem majd menet közben, ahogy egyre jobban megismer.

Ha a lányok "megvásárlásával" próbálkozol (olyan dolgokat fizetsz nekik, amit ők maguk nem engedhetnek meg maguknak), akkor érdemes tisztában lenni azzal, hogy erre nagyobb arányban az aranyásók és azok a nők lesznek vevők, akik szerint a férfi dolga eltartani a nőt, aki cserébe lefelkszik vele és felneveli a gyerekeit, tehát akik alapvetően mégiscsak anyagi cserekapcsolatnak fogják fel a férfi-nő-kapcsolatot. Aki nem így látja, az vonakodni fog egyből étterembe menni, mert attól tart, elvárod tőle, hogy a vacsoráért cserébe lefeküdjön veled.

2018. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából arra lettem volna kíváncsi hogy hogy működik ez a lányoknál, mert én azt a lányt hívom el pár beszélgetés után akivel tervezek , csakhogy a lány erre fel van e készülve
2018. nov. 15. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Tini korban éterem ? Na ne viccelj ! Tini lányt ne hogy elvigyél ilyen helyre. Elsőnek is az evőeszközöket szerintem nem tudják használni , böfögnek ( nagyobbat mint egy meglett férfi ) . Oké hogy romantikus alkat vagy ez jó meg minden , de inkább egy közbe eső büfébe hívd el van ott hambi , pizza , lángos ,gyros bőven megteszi , legalább nem hoz kínos helyzetbe .
2018. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!