Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti a kedves, gyengéd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a kedves, gyengéd srácokat szeretitek inkább, vagy az igazi rosszfiúkat? Miért? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a selyemfiúkat, sem a rosszfiúkat. Van egy középút. Amikor nem hisztisebb, mint én, kevesebbet csinálja a haját reggelente, mint én. Tudom hülyén hangzik, de nálam már ez is számít. Ha bunkó, azt sem szeretem. Az az igazi, ha valaki kedves udvarias.
2018. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20/l
2018. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Fiu vagyok. Ha egy fiúnak erzelmei vannak,es ki is meri mondani, az nem ferfi. Manapság...Amúgy kell is róluk beszélni, és mi is emberek vagyunk,de ma az a férfi,aki ki van gyurva,vagy aki anorexiás(arra is azthiszik hogy erős,mikor egy ket kilos kalapacsot se bir el) aki golyóállo,azt kell mutatni hogy felistenbol vagy
2018. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Velem már tőbbször volt olyan hogy egy rosszfiú tetszett meg. Legtöbbször a külseje miatt. De aztán rájöttem hogy az ilyenek csak becsapnak és csak a rib**cok kellenek nekik.

Szóval most minél inkább azon vagyok hogy találjak egy kedves és gyengéd srácot.

2018. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Papucs112 ***** válasza:
100%

Én a kedvesebb fiúkat jobban kedvelem, szeretem ha babusgatnak és ha ki merik mondani az érzéseiket... A rosszfiúk meg kifejezetten taszítanak, 90%uk bunkó paraszt, ezzel pedig ki lehet kergetni a világból.


16/l

2018. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Irányomba kedves legyen és gyengéd, de adott esetben ki tudjon állni értem és meg tudjon védeni
2018. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%
Szerintem a lányokat külsőre inkább a rossz fiúk fogják meg előszőr, de nekem a gyengéd udvarias fiúk akik aggódnak értem és még jól is néznek ki azok tetszenek. Persze azért egy fiú meg kell hogy tudja védeni magát meg engem is de ne legyen rossz fiú
2018. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Morning ***** válasza:

Nem kell 'rosszfiú'. Az a jó ha egy fiatalember/férfi az intelligens, udvarias, jó humorú, kedves. Ettől persze lehet egy határozott egyéniség, akinek van önbizalma, illetve céltudatos, szorgalmas. És alap, hogy legyen ápolt, tiszta, rendezett külsejű és adjon az erőnlétére is.

Ki akar egy bunkót??

2018. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egy rosszfiú is lehet kedves és gyengéd, sőt ...:D attól függ honnan nézzük a "rosszfiúságot". Engem ők vonzanak, nem szerettem soha az erőltetett, nyálas személyiségű srácokat. Legyen kellő önbizalma, de ne legyen egoista. Értékelje a nőiességedet és becsülje is meg. De a legfontosabb, hogy jól érezzétek magatokat együtt.
2018. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9


17 /L

2018. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!