Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

Nos, nem gondoltam volna, hogy odáig süllyedek, hogy idegenek véleményét kérjem ki, de ezt is megéltük. Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha a legelején kezdem. Eddig egész életemben csak egy fiú tetszett úgy igazán, még ötödikben. Őt ismertem régebbről, szóval a barátnőim biztatására évek után végre írtam neki. Nem írt vissza, és utána levegőnek nézett. Ő hetedikes volt, mindketten nagyon gyerekek még, szóval nem kéne olyan komolynak lennie. Valószínűleg ő már rég el is felejtette a létezésemet, bennem viszont nagyon mély nyomott hagyott. Semmi önbizalmam sincs, jaj elég csak gondolnom arra, hogy mennyire önbizalomhiányos lettem miatta és elkap a sírás. Elnézés, ezért, dolgozom rajta, csak elég bénán, mint láthatjátok. Tehát, azóta, először, megint tetszik egy fiú, csak annyi a bökkenő, hogy nem ismer. Folyamatosan rajta jár az eszem, bármennyire nem akarom. Ő egy évvel idősebb nálam, tizedikes. Ötletem sincs, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét, úgy, hogyha esetleg visszautasít ne omoljak össze. Azt az önbizalmam nem bírná ki, így is annyira nullának érzem magam. Viszont annyira szeretném, hogy legyen valami köztünk,

tényleg. Régen akartam bármit is ennyire, mint őt megismerni. Lépni viszont nem merek. Ha írnék neki és nem írna vissza, azon kívül, hogy összetörnék, még 3 évig látnom kéne. Ha bejelölöm Facebookon vagy Instagrammon, azzal nem leszek előrébb, véleményem szerint. Az pedig, hogy odamenjek hozzá csak úgy élőben, egyelőre kizártnak tartom. Nem tudnék annyi bátorságot összekaparni. Nem is tudom már, hogy minek írom ezt, úgysem tud senki segíteni rajtam, csak én magamon. Mindössze annyira kikívánkozott már ez belőlem. Nagyon lent érzem magam az utóbbi hónapokban, mióta rájöttem, hogy elég komolyan megtetszett. Bárcsak magabiztosabb lennék és mernék kezdeményezni. Tudom, hogy nem várhatok arra, hogy ő kezdeményezzen amikor nem is tudja, hogy ki vagyok. Sajnálom, hogy az időtöket raboltam. Kérlek, akik trollkodni jönnek fel ide, most mellőzzétek egy kicsit. Elég rosszul érzem magam a beszólások nélkül is. Köszönöm, annak akik végig olvasta! Üdv.: Míra



2018. nov. 19. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon írj neki ,ha érdekled visszair úgy is
2018. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek egy facebook bejelölés esetleg egy instagram bekövetés nem rossz ötlet..utána mondjuk köszönj rá a folyosón, nem kell nagy tömeg előtt vagy amikor a haverjai ott vannak..Ha esetleg úgy adódik hogy egyedül áll ott akkor köszönj neki és ha visszaköszön már lehet folytatni a köszöngetést.
2018. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb vágyódások után vannak a legnagyobb csalódások. Majd rá jössz.
2018. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak! Lehet megpróbálkozom velük, bár a köszönéssel fix, hogy beégnék. 3-a, tudom, és épp ezért nem merek lépni.:)
2018. nov. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!