Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin testi kontaktus?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin testi kontaktus?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap fogok randizni egy lánnyal de ezt sosem tudtam, hogy egyáltalán mikor meglátom hogyan inditsak...olelessel vagy csak két puszival? Esetleg egyikkel sem, aztán meg randi közben igy ha néha néha hozza erek az mar túl sok vagy pont hogy kell h esetleg tényleg lássa a szandekaimat?

Es persze randi vegen a csók vagy akar közben..ez a legnagyobb dilemmam, mert csomó lány szerint ez tolakodas es elvei szerint első randin sosem csattanhat el csók,de legalább ennyien állítják az ellenkezőjét.


Nehéz ez a randizas dolog...


2018. nov. 21. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár dolgot tudnál még írni hozzá? Mióta ismered (és honnan), hány évesek vagytok stb., ezek kicsit megkönnyítenék a releváns válaszadást.
2018. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Azért az elsö randin ne akarj már kapásból csókolózni!

A találkozáskor se puszi, se ölelés - mivel még nem ismer téged -, legfeljebb kézfogás fér bele.

A néha hozzá érek meg nekem igencsak taszító, olyan sunyiskodó valakire utal.

2018. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találkozáskor puszi, ölelés rendben van.

Ha régebb óta ismered, akkor lehet egy-két érintés is.

Ha nem, akkor inkább ne.

Csókot én a következő randira hagynám.

2018. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 puszi belefér szerintem, de az elsőn semmi mást. Másodikon már megfoghatod a kezét, és ha hagyja, akkor csókold meg. Legyél csak önmagad, az a legfontosabb, sok szerencsét :)
2018. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal amikor először randiztunk találkozáskor volt két puszi. Elmentünk sétálni, beszélgetni egy szép helyre. Mikor haza vittem azután kapott három puszit, viszont a harmadikat a szájára adtam. Vagyis így elcsúszott, véletlen vagy sem már nem tudom, szerintem akkor sem tudtam, de utána csókoloztunk. Szerintem belefér a csók, viszont ez csak az én személyes véleményem!
2018. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!