Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi hogyan szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi hogyan szokott zajlani nálatok?

Figyelt kérdés
Hogyan köszöntök a lánynak/hogyan köszöntek nektek, lányok? Puszi szokott lenni, vagy ölelés, esetleg szimpla köszönés. Egymás kezét megfogjátok, csók meg szokott történni, vagy vártok vele?
2018. nov. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán "Szia"-val köszöntünk, majd megöleltük egymást. Elmentünk valahova meginni egy teát, beszélgettünk, majd hazakisértem és elköszöntünk. Egy hosszú ölelés és ennyi.


Persze én szeretek lasabb tempóban haladni. Szeretek a jó dolgokra várni, de mindenki más. Pl. én eddig csak szerényebb lányokkal randiztam, így szóba se jött, hogy megcsókoljam az első randin a csajt, de van aki igényli, van aki könyebben megnyílik. Mindenkinek más a tempója.


Azt csináld, amit jónak érzel, ha úgy érzed, hogy meg kell fogd a lánynak a kezét, akkor fogd meg. Persze benne van a pakliban, hogy a lány elhúzza a kezét, de semmi baj. Ettől nem fog megutálni, 2 perc és el is felejti és mehet tovább a dolog.


Nagyon fontos, hogy adj teret a lánynak, hagyd, hogy beszéljen ő is, fejezze ki az igényeit. Sokszor fiúk azt csináljuk, hogy elhisszük azt, hogy mi kell mindent irányítsunk, pedig a nők szeretik az érezni, hogy figyelnek rájuk. Kérdezd meg, hova szeretne menni, de ha azt mondja, hogy mindegy, akkor te legyél határozott és egyből mondjad, hogy te hova szeretnél menni. Legyél elsőre szimpatikus, mutasd a legjobb feled. Persze ne játszd meg magad, de érezze a csaj azt, hogy ő különleges azért, hogy veled randizhat.

2018. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziával köszönt és hosszasan megölelt. Majd elmentünk sétálni,kézen fogva. Egy idő után bementünk kajálni egy helyre,ahol rengeteget beszéltünk. A végén elkisért a buszomhoz és megcsókolt,majd ölelés.


Azt hogy te mit tegyél azt azmondta #1-már elmondta,és én se tudnám jobban kifejteni. Sikert!^^

2018. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

En is sokat randiztam.

Nekem ido kell,legalabb par nap vagy par het,hogy megfoghassa a kezem.

Oleles sem johet szoba,hiszen az elso randin meg csak egy idegen...

Nem kell sietni!

Hova????

34L

2018. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
#3 Nem mindenki idegen egymásnak első randin.
2018. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem akkor is vicces az oleles es nem rosszindulatbol...

Lehet,hogy megolelem majd miutan kiderul megsem szimpi,azon dolgozom,hogyan vakarjam le magamrol 😄

2018. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!