Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Együtt töltjük a Szilvesztert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt töltjük a Szilvesztert Pesten, Én csak barátnak tartom, Ő többet érez!?

Figyelt kérdés

Én 22/f, Ő 23/L. Megbeszéltük, hogy Szilveszterkor sétálunk, kinézünk az Adventi vásárba, beszélgetünk, mert a rajongásunk tárgya közös. Megnéznénk a tűzijátékot. Ő szerelmes belém, ezt sok ismerősünk mondta, de nekem nem tetszik. Ezért görcsben van a gyomrom, mi lesz így. Félek, hogy kísértésbe esem és hamar lerázom.


Hova lenne jó ötlet beülni egy teára, ahol nincs tömegnyomor, hanem csendesen lehet beszélgetni? És közel a Vörösmarty térhez! Mit lehet még csinálni?


Illetve, hogyan készítsem fel magam a találkozóra lelkileg? Eddig csak online beszélgettünk. Most lenne az első találkozó.


Ki mit fizessen? Neki nincs önálló keresete, nekem igen. De azért gázos lenne, ha mindent csak Én állnék, nem?


Köszi a hasznos válaszokat!



2018. dec. 1. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorideg nem szokott lenni ha csak baratkent gonsolsz ra
2018. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Haha moat mindenki Szilveszterkor találkozik? Kísérteties a hasonlóság :)

Csak mi 21F 20L

2018. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gerike1998 ***** válasza:

Ezzel nekem is így volt, hirtelen nem is tudod, hogy mit csinálj, még csak tervezni sem tudsz. Nem kell izgulni, hisz csak találkoztok, beszélgessetek sokat, az a legfontosabb mert abból kiderül minden, milyen a másik, milyen elképzelései vannak.


Felkészíteni meg nem kell magadat, előtte furcsa, nagyon is, én pl izgultam, hogy jaj mit fogunk csinálni stb, de aztán nagyon gyorsan megy az idő és azt veszed észre, hogy alig beszélgettetek, pedig sokat, csak úgy érezni.


Én azt mondom, hogy ilyen hidegekben a meleg italok esnek a legjobban, tea, forrócsoki és ehhez hasonlók, illetve az első alkalmat a fiúnak kéne állnia, mert mégis az az illendő, csak hosszútávra kell majd tervezni, hogy ki fizesse, de most ne azon gondolkodjatok.

Neki lenne illendő téged meghívnia valamire.


Sajos helyileg nem vagyok Budapestrő, szóval tanácsokat nem tudok adni, hogy hol, de mindenképpen pici séta is legyen benne, kicsi rakpart de aztán üljetek be valahova.


Az ilyen találkozók sose ártanak, hisz ismerkedtek, meg kitudja mi lesz, sose lehet tudni.


Egy biztos, szerintem megérné, de ez a te döntésed, de egy esélyt mindenki kaphat.

2018. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gerike1998 ***** válasza:
Vagyis bocsi *neked - elírtam
2018. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gerike1998 ***** válasza:
Mármmit hogy a fiúnak (vagyis neked) kéne meghívni a lányt.
2018. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!