Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit jelent, ha egy srác rengetegszer emelget?

Akár órákig a hátán ülök és nem akar letenni :D A nyakába is szokott venni. Azt mondja jó ez így neki, és egész nap képes cipelni.

Fiúk, ti szoktatok lányokat emelgetni? Csak azt cipelitek, akihez vonzódtok vagy random lányokat is?

16/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, emelget

dec. 6. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok
Gyúr.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 6. 23:52 Privát üzenet
Ez eleg fura

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 6. 23:52 Privát üzenet
Szerintem kicsi, könnyű és cuki vagy. Ezért emelget. Tetszel neki.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 6. 23:54 Privát üzenet
a sulyának tekint ::D de igen énis hasonlo vok, és igen tetszik, ill vannak olyanok is akik csak barataim, és miert ne, de minden emeles kozott van kulombseg :)

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 7. 00:13 Privát üzenet
Hát nem tudom, ha lány volnék és egy fiú a semmiből felemelne, majd órákon át nem tenne le, inkább félnék és minél hamarabb egy rendőrt hívnék :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 7. 16:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért beszél programokról a srác (pl vásárlás, főzés stb) ha konkrétan sosem hív el? És miért mondta a lentieket?
Miért nem kell egy lánynak sem egy csúnya srác? Ennyire csak a külső számít?
17 éves srác vagyok, tudtok jó társkereső oldalt?
Srácok! Szerintetek ha a srác megkérdezi, hogy merre laksz a barátnőid előtt, az mit jelent?
Mit tegyek hogy legyen valami köztem és a srác között?
Szerintetek most mi van? Van egy srác az osztályban, aki rengetegszer emleget, mondja hogy jó adotságaim vannak (fenék stb. ) De az osztálytársamnak meg hagyja hogy simogassa,...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!