Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés
Van a sulinkba egy 9.-es lány aki nagyon megtetszett(szerelem első látásra)én 11.-es vagyok és lány én is:D ja és ugyanazt a szakmát tanuljuk.2 hete rá írtam,hogy hol vette az egyik pólóját mert nagyon tetszett.Ő 1perc alatt vissza is írt utána megkérdeztem tőle,hogy xy-nak tanulsz-e?Mondta,hogy igen ő is kérdezett,hogy minek tanulok utána eldumálgattunk a suliról kibeszéltünk egy csomó tanárt.:D És mindig egyből vissza is írt meg érdeklődött is.Egyszer csak másnap este írt vissza de ő közben egész nap fent volt.:D És azóta nem írtam neki,nehogy azt higgye,hogy nagyon rá vagyok tapadva(Jól hinné).:D Van 2 közös barátunk de még így se nagyon tudtam a közelébe férkőzni nézzük egymást és ennyi.Milyen indokkal írjak rá megint?Hogy annyira ne legyen feltűnő,hogy mi a szitu.(Egyébként mielőtt jönnének azok a válaszok,hogy mi van ha heteró a csaj arra csak annyit mondok,hogy tudom,hogy nem az(Látni rajta):D)

2018. dec. 7. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamu ok, csak hívd el valahová, kávéra, moziba, sportolni, uszodába,...
2018. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Csak írj rá hogy van e kedve eljönni valahova.
2018. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De abból egyből levágná és attól félek,hogy le koptatna és utána tök ciki lenne a közelébe lenni.(Lehet azért félek,mert már 2x lekoptattak...Igaz azok heterok voltak és nem is dumáltunk)
2018. dec. 7. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor mit akarsz?


Sose szólsz neki? Vársz 3 évet és utána koptasson le?


Nőj fel! Hívd el! És támadj csiklóra!

2018. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Támadj csiklóra!" :DDD Nevettem, de igaza van, ha nem teszel semmit, nem lesz semmi változás, neked kell mérlegelni ebben a helyzetben, hogy hogy éri meg leginkább. :) Sok sikert kívánok azért! ;)
2018. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell hívni, még az ünnepek előtt!
2018. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó és még is,hogyan mondjam el neki?Szia tetszesz,járunk?...Vagy valami normális terv kéne😂😂Szemelyessen nem igen merem,nem is dumaltunk személyessen.
2018. dec. 7. 18:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ja,jó lenne ha a szilvesztert együtt tölthetnénk.😂
2018. dec. 7. 18:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Terv?


Tessék: Szia, eljössz a karácsonyi vásárba? Utána letolunk egy forró csokit!



Meg is ... helyetted?

2018. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy itt ír valaki neked egy baromi jó dumát, aminek a segítségével a lány randizik veled. Az a bökkenő, hogy a randin már nem lesz ott senki, csak te és a lány, neked kell beszélgetni vele, elérni, hogy azt érezze, amit te, esetleg kezdeményezni...stb. Egyébként személyesen mennyire szoktatok beszélgetni? Az a gond, hogy úgy látom nem tudsz róla szinte semmit, még azt sem, hogy leszbi-e, neki is bejössz-e vagy csak egyszerű ismerősnek tart. Használd ki, hogy egy suliba jártok és, hogy vannak közös ismerőseitek, ez olyan előny, amely nem minden kapcsolat kialakulásánál adatik meg. Mivel kicsit félsz a dologtól, tapogatózásnak egy programot javaslok a közös barátokkal. Bár a legmenőbb az lenne, ha személyesen elhívnád kávézni vagy ilyesmi.
2018. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!