Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hívjam el randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hívjam el randira vagy inkább csak hagyjam?

Figyelt kérdés
Nemrég egy buliban találkoztam egy csajszival, táncoltunk, elvoltunk, aztán elkezdtünk smárolni. 20 perc után mondta hogy megkeresi a barátnőjét, aki elvileg elég szarul volt . Utána lassan én is mentem haza haverokkal, a bulin mar nem dumáltam vele többet. Erősen gondolkodom, hogy el kéne hívni valahova, de a baráti körömben nincs jó híre a csajnak, meg elvileg látták, hogy mással is smárolt a bulin. Nem akarom leégetni magam előtte,se a barátnői előtt, mert lehet hogy csak szimplán jól érezte magát. Szerintetek próbáljam meg vagy inkább csak hagyjam meg egy jó estének az egészet és keressek majd mást?

2018. dec. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Vajon miért nincs jó híre? Mással is csókolózott az este? Hmm... nem is tudom, alig áll össze a kép...


Ja, de! Felejtsd el azt a lányt, egy szimpla ringyó.

2018. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt neked kell érezni, hogy akarsz-e randizni vele vagy sem. Ha nincs jó híre, akkor inkább hagyd, mert akkor megspórolsz vele egy csalódást magadnak.
2018. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy mit szeretnél tőle.
2018. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el, egy dugást megér.
2018. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincs jó híre? A fiatalság arra való, hogy hülyeségeket csináljon az ember! Hogy próbálgassa a határait, s bezsebelje az érte járó pofonokat. Ha valaki képes lesz elvenni a csaj eszét, nyilván nem fog mással smárolni. Addig meg éljen!.
2018. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!