Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, akit egyáltalán nem ismerek, és csak pár szót váltottunk, de nagyon tetszik nekem, ő is introvertált típusnak, szerény, visszahúzódó lánynak tűnik és nagyon bájos mosolya van, nagyon cuki lány de egyszerűen nem tudtam, hogy mit mondhatnék neki. Azt se tudom, hogy van-e barátja. Megbántani, kellemetlen helyzetbe se akarom hozni, se őt, se magamat. De mindenképpen szeretnék kezdeményezni, csak nem tudom hogyan, és hogy mit mondhatnék. Elsősorban lányok tanácsa segítene.

Csak úgy mellékesen: Még nem volt barátnőm, és sajnos ilyen helyzetekben mindig leblokkolok, és úgy érzem, mintha 200 lenne a vérnyomásom. Ja és nem suliban találkoztam vele.

Előre is köszi, nemet, kort írj légyszíves :)



2018. dec. 13. 10:50
 1/5 ember1.2 válasza:
Konkrétumot nem tudok mondani, mert nem lehetek biztos mi tetszene a lánynak és mi nem. Viszont én is egy introvertált lány vagyok 19 éves még egy fiú sem nyerte el a tetszésemet igazán (tehát nem volt még hivatalos kapcsolatom, ha érted) mindenképp dicsérd meg a kinézetét mert általában egy a személyiség jegy az önbizalomhiányból és a bizalmatlanságból fakad. Szerintem ne próbálj "menőzni" mert az elüldözheti. Legyél magabiztos ha beszélsz vele mert mi szeretjük ha van kire támaszkodni... nem tudom még mit mondhatnék. Kérdezz ha valami nem világos :)
2018. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1:

A "menőzés" mellőzésével nem lesz probléma, sőt, inkább nálam is az önbizalommal, a magabiztossággal van gond. Sajnos nehezen nyílok meg másoknak, pedig talán túlzottan is romantikus lélek vagyok, de valószínűleg épp ezért vagyok ilyen, amilyen. Mindent ami fontos számomra, azt százszor átgondolom, mielőtt cselekszem és a végén épp ezért rontom, vagy szalasztom el :(

Mindenesetre mindenképp meg kell próbálnom :) és köszi a választ.

2018. dec. 13. 12:00
 3/5 anonim válasza:
Ha meglatod hogy egyedul van, nyugodtan koszonj neki! Esetleg sulin kivul nem szoktatok osszefutni?
2018. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3:

Nem suliból ismerem (fentebb írtam is :), és úgy igazából nem is ismerem, csak pár mondatot beszéltünk, de nagyon szimpatikus lány.

Abban kéne tanács, hogy mivel tudnék kezdeményezni. Rögtön mondjam meg neki, hogy nagyon szépnek és szimpatikusnak találom, és hogy szeretném megismerni? Vagy ez túl sok lenne egyszerre? Először csak hívjam el valahova?

2018. dec. 13. 14:38
 5/5 ember1.2 válasza:
Hát igen nehéz kérdés...de szerintem ha mondod neki ha nem akkor is tudni vagy legalább is sejteni fogja, hogy mi célból kezdtél el vele megint beszélgetni.
2018. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!