Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, osztálytársam akivel annak ellenére kavartam, hogy barátja volt. Én többet éreztem iránta, később bevallotta, hogy ő is.Nem volt szex meg ilyesmi, csak flörtölés. Viszont én komolyabbat akartam, ő szintén, de nagyon fél elhagyni őt, pedig akarna velem járni, lehet ez csak duma, lehet nem, ki tudja.


Már nem beszélünk két hete, egyrészt azért, mert majdnem egy hónapig húzódott az egész, amíg kiderült, hogy a barátjával marad és legbelül ő is akarná velem a kapcsolatot és ez egy kicsit rosszul esik, másrészt mert magamra akarok koncentrálni, fejleszteni magam minden téren.



Most beteg vagyok és az a gondolat ébredt bennem, hogy biztos azt hiszi, hogy gyenge vagyok, meg nem vagyok eléggé férfias. Komolyan nem tudom, miért jár ilyen dolgok a fejemben. Talán azért, mert még mindig kötődök hozzá?



Azért nem keresem, mert így a jobb egy ideig, a karácsonyi szünet után gondoltam, hogy újra beszéljünk, persze csak úgy, mint " több, mint barátok"( így mondta a döntése napján, hogy többet érez, mint barátság)


17 évesek vagyunk.


2018. dec. 13. 16:46
 1/1 anonim válasza:
Ha veled szeretne lenni, veled lenne. Mondani én is tudok sok mindent. Ha fél a barátjától akkor úgy mondja meg neki a rossz hírt hogy te is ott vagy mellette. Egyszerre lesz tiéd a lány és férfi is leszel a szemében.
2018. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!