Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bonyolult kérdés, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kérdés, szerintetek megbánnám?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel meg a nyaron kavartunk,o akart volna tobbet is,de en meg szuz vagyok,szoval nemet mondtam.a kavaras nagyon szenvedelyes volt,nagyon elveztem. Mostanaban azon gondolkozom,h megtortenhetne a szex is.igazabol nem nagyon beszeltunk azota,de aranyos,helyes srac.szerintetek megbannam, ha vele vesztenem el?es ha nem,akkor irjak neki messegeren? Es mit irjak,hogy talalkozzunk? 18l
2018. dec. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, hogy ő-e a megfelelő személy arra hogy megtörténjen az első vele. Nem tudom, mennyire ismered őt, de azért szerintem ne 1 nap után ugorj majd az ágyába, hanem legalább ismerd meg egy kicsit jobban és töltsetek sok időt együtt.
2018. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röviden: Meg.
2018. dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Megtörténhetne a szex is"

Ne akard annyira elveszteni a szüzességedet. Ha nem vagy szerelmes és nem a személyt szeretnéd akkor nagy az esélye hogy undorodni fogsz vagy trauma lesz. Szerintem megbánnád.

2018. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szerelemben, kapcsolatban lenne. De ha elég jól ismered és megbízol benne, akkor nem rossz ötlet szerintem. A bizalmat tartom a legfontosabbnak a szüzesség elvesztésénél!

Csak te tudod megbánnád e. Te ismered a srácot.

De mindenképpen lazán indíts. Ne rohand le. Ne csak elveszteni akard vele ha megint fellángoltok, és úgy alakulna, akkor ha akarod add át magad.

De csak, ha teljesen készen állsz, és meg tudsz bízni benne!

2018. dec. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen megbánnád, neked mást adtak meg akivel el kell vesztened nem őt.
2018. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!