Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikul kérdése:

Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Jópárszor randiztam egy lánnyal ugynezett ki hogy minden rendbe lesz de erre eltunt facerol is plusz a telot se veszi föl,csak kuldott egy sms-t hogy nem akar többet talizni velem.

Nem volt még neki baratja 21éves azt mondta hogy ő még tul fiatal ehhez,lehet csak beijedt?

szerintetek mit kéne a tovabbiakba csinálnom?



2018. dec. 14. 13:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom és ne haragudj, hogy ezt mondom, de jót akarok: szerintem nem kellene foglalkoznod vele. Ha annyira nem tisztel Téged, hogy alapos magyarázatot adjon a viselkedésére, akkor nem érdemli meg a figyelmed. Majd lesz olyan, aki méltó az érdeklődésedre.

Nagyon hasonló dolog történt velem is, a srác többször is eljátszotta ugyanazt, rosszul esett nagyon, de egy idő után feladtam és nem foglalkoztam vele többet. Aki nem tudja, hogy mit akar, azt hagyni kell. Gondolkodjon el rajta egyedül.

21/L

2018. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele foglalkozni mostmár.Barcsak minden 21eves lány ilyen érett gondolkodású lenne mint te.
2018. dec. 14. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!