Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nem fura a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem fura a fiú részéről?

Figyelt kérdés

Egy feladattal kapcsolatban e-mailben ráírtam egy srácra(mert csak az e-mailje volt az oldalon megadva) kb. még 2 éve. Mikor elküldte a megoldást, utána folytatódott a levelezés, ő először mindig hivatalos stílusban válaszolt, mert mindig én írtam neki, én kezdeményeztem a beszélgetést, még akkor is, ha esetleg mondjuk 2-3 hónapig se beszéltünk. 1 éve kb. nagyon közvetlen, bőbeszédűbb lett a leveleiben is. És utóbbiban írta, hogy személyesen is találkozhatnánk. Én nem tudtam, hogy most akkor ez egy baráti talivagy randi, és viccből írtam, hogy akkor ezt vegyem randinak?És ezt válaszolta: randinak is veheted ;)

Az a helyzet, hogy nekem még sosem volt barátom, mit várjak a randitól? Miben más ez, mint egy sima találkozás? Amúgy kávézni szeretne vinni.

Nem fura, hogy úgy hív el, hogy még képet sem kért rólam? Én utánakerestem és már láttam róla...


17/L


2018. dec. 14. 17:13
 1/2 Drazicc ***** válasza:
100%
Lehet bárminek nevezni, a lényeg úgyis kiderül, hogy van e köztetek kémia és lesz e több tali, úgyhogy igen teljesen normális részéről. Személy szerint nem használom a randi szót mert úgy gondolom, hogy szerepekbe kényszerít, de nem zavar, ha más használja.
2018. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura a részéről. Állj ehhez a találkozóhoz úgy, hogy majd minden jönni fog magától. Ha lehet valami köztetek, akkor valószínűleg úgyis működni fog a kémia, szóval ezzel kapcsolatban nagyon nem kell semmit se tenni.
2018. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!