Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szüleim tiltanak a fiúktól....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim tiltanak a fiúktól. Mivel vegyem rá Őket, hogy ne tegyék?

Figyelt kérdés

A szüleim tiltanak a fiúktól,és értem,hogy miért.Talán féltenek?

Nem mondhatják,hogy a tanulás miatt,mert egy tantárgy híján mindenből 5-ös vagyok,folyamatosan versenyekre visznek.Aktívan sportolok,jó eredményekkel.Nem vagyok velük tiszteletlen.

Egyszóval nem vagyok egy problémás gyerek.(Át szokták nézni a telefonomat is)

Egy egy évvel felettem járó intelligens fiúval egy ideje beszélgetek,és ma eljött a pillanat,hogy megszólalt: ,,Majd egyszer,ha lesz kedved elmehetnénk valahová."

Örültem neki,a lehetőséget ki is használnám,de nincsen észszerű ötletem,hogy mivel vegyem rá a szüleimet,hogy elengedjenek.


2018. dec. 14. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem értem*
2018. dec. 14. 18:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 múltam
2018. dec. 14. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondtam a fiúnak,hogy lenne kedvem,de a szüleim elleneznék.Azt mondta,hogy mutassam be Anyukámnak.

Mivel még nem is "randiztunk",ezért úgy gondolom korai lenne.Meg egyébként sem vagyunk együtt.Tudom,hogy nagyon korai,és rosszalló kommentek fognak jönni "tanulj" címszóval,de én úgy gondolom hogy

a kamaszsággal együtt jár a szerelem.

Esetleg a fiúnak megmondhatnám,hogy találkozzunk a szünetekben,de nem szeretném Őt visszautasítani semmilyen helyzetben...

2018. dec. 14. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet az segít ha megmodod nekik hogy vagy megengedik hogy csináld amit akarsz(persze normális keretek közt) vagy csak nem fognak tudni arról hogy mit csinálsz.
2018. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor lelkiismeretfurdalásom lenne,visszaélnék a bizalmukkal
2018. dec. 14. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Először csak beszélj a szüleidnek arról hogy tetszik egy fiú.
2018. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget,szépen lassan "adagoltam" nekik,végében elengedtek nyugodt szívvel.☺
2018. dec. 20. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!
2018. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!