Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam ha egy csaj randira hív akkor szórakozik vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Eddig lepasszoltam az összes (3....) randimeghívásom. 3 külön lánytól jött, de nem mertem egyiket se elfogadni ugyanazon okból.

Mert egyszerűen nem tudtam eldönteni hogy komolyan hívnak vagy csak szórakoznak velem. Így biztos ami biztos alapon lepaszzoltam őket.


Na nem így mondták hogy „menjünk randira“ de az egyik el akart jönni velem sétálni a másik a mekibe hívott volna, a harmadik meg megkrédezte mit csinálok hétvégén mert ő ide meg oda megy és mi lenne ha...


Egyikre se mondtam igent mindet lepasszoltam kamu dumával (hát jó lenne de hűűűűű de sok dolgom van) és mindet azért passzoltam le mert attól félek és mi van ha csak szívatnak.

Elképzelem magam hogy igent mondok odamegyek X időpontra X helyre és nincs ott senki ők meg röhögnek otthon rajtam. Na nem. Inkább biztos ami biztos lepasszolom.


De hogy dönthetem el kamu-e a meghívás vagy komoly ez a kérdés?


2018. dec. 15. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy...

Az emberek inkább azt bánják meg amit nem tettek meg soha nem azt amit igen, szóval el kellett volna menned, legfeljebb (0% esély van rá szentem) nem jön el, és akkor mi van?Nem.dől össze a világ...

2018. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé rossz a hozzáállásod. Szerintem már három jó lányt szalasztottál el így. Miért csapnának be? Nekünk lányoknak már ahhoz is nagy bátorságra van szükségünk, hogy randira hívjunk, mért akarnánk szórakozni veled? Már abban is különlegesnek érezheted magad, hogy a lányok mernek nyitni feléd. Hisz az a srác dolga lenne, hogy randira hívjon minket. Én lány létemre túl félénk vagyok ahhoz, hogy randira hívjam a srácot aki tetszik. Ha egyszer mégis megmerem tenni, és elhívok egy srácot randizni az biztos nagyon különleges lesz számomra. Persze nem minden lány ilyen, van akinek könnyebben megy.. De még senkitől sem hallottam hogy így viccelt volna meg egy srácot.

Próbálj változtatni a hozzáállásodon, vagy legalább te hívd el a lányokat randira. Akkor biztos nem leszel átverve..

2018. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"vagy legalább te hívd el a lányokat randira. Akkor biztos nem leszel átverve..


"


Aztán mégis miért mentené ez meg az átveréstől? hiszen ő elhívja a csajt az ígéri eljön-aztán nem jön.


Én magam is jártam már így.

A csaj megígérte szóban többx majd nem jött és nem hívtam mobilon hogy mi van és láss csodát épp akkor ki volt neki kapcsolva..... hát de érdekes nem?

Átvert.

Na?

2018. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engemet is elhívott egy csaj, oltári kamu volt, soha többet :)

jó ő buta volt, nem kicsit utólag már visszakapta szóval gondolom bánhatja, bár én inkább nem mentem volna el, csak szép csaj volt, gondoltam mi bajom lehet...

2018. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"engemet is elhívott egy csaj, oltári kamu volt, soha többet :)"


Én is kétszer is meggondolnám hogy igent mondjak-e egy randira ha egy csaj hív egy fiút, mert 99% hogy kamu szívatás.


Csaj nem szokott fiút hívni. Kérdező nyugodj meg jól tetted hogy nemet mondtál mert mérget vehetsz rá hogy kamu szívatás--lett volna.

2018. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!