Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, nektek bejön ha egy fiúnak formás feneke van? 19/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, de nem döntő dolog.
2018. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Kit erdekel nem a fenekevel akarok tarsalogni
2018. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom
2018. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem nagyon bejön, és végre egyre több fiú felveszi a fenékre feszülős farmerokat, amiben legalább látni is lehet a formáját. :)


Amúgy pont nemrég beszélgettünk erről barátnőimmel, hogy tudat alatt is a formás fenekű pasik jöttek be eddig nekünk. :) Szóval van ebben valami ösztönös dolog is szerintem.

Szóval fiúk érdemes megmutatni egy feszes farmerban. :)

2018. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nagy és kerek, nagyobb mint a normális, olyan kilógó, a lányok pushupos fenéknek hívták, sose értettem miért, aztán egyik mondta, hogy neked olyan jó nagy és formás feneked van, amitől totál elröhögtem magam, mert mindig takarom, iszonyatosan gáznak gondolom :D :S de kezdem azt gondolni, hogy nem olyan rossz, bár még nem fogadtam el.
2018. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2018. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!