Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 év körüli lányok, kedvelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok, kedvelitek azokat a fiúkat akik több nyelven is tudnak? 20/F

Figyelt kérdés
Mennyire jön be nektek? Vagy nem fontos? Ennek előnye, hogy több nyelven is ki tudja fejezni,hogy szeret pl. Mit gondoltok?

2018. dec. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a nyelvtudtás az mindig nagyon fontos! :D :P

Viccet félretéve, egyébként igen, de ez szerintem egy nagyon picike dolog. Nyílván ha sok nyelven megtanulsz, nem lehetsz hülye, ami nagy előny, viszont ennek ellenére még lehetsz bármilyen, pl túlságosan komoly.

Lényeg a lényeg, ha két tökugyanolyan ember között csak az lenne a különbség, hogy az egyik 3-mal több nyelven tud akkor igen, de egyébként meg, nem számít, nekem legalábbis. Tudjon legalább az anyanyelvén (sokaknak már az is megterhelő) meg azon kívűl egyet jól. :)

2018. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jómagam is nyelvkedvelő vagyok. Örülnék egy olyan párnak, akivel gyakorlásképpen idegen nyelven kommunikálhatnék. Vagy éppen újak tanulásában is segíthetnénk egymásnak (pl. én tanítom egy olyanra, amit még ő nem tud, és fordítva).

Az, hogy több nyelven elmondja, hogy szeret... hát, mondja, ha akarja. Annyira nem érdekel, ráadásul kissé felvágósnak venné ki magát szerintem.

2018. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én már nem vagyok 18 éves, de volna két gondolatom:


Az egyik, hogy manapság Dunát lehet rekeszteni nyelvvizsgásokkal, akik amúgy egy szöget nem tudnának beverni, nemhogy felépíteni egy házat, és tulajdonképpen totál semmihez sem értenek egy irodaházban sem. Tehetség se, emberileg is végtelenül nullák. Két nyelv ismeretében is nullák maradnak: dupla nullák. Ezt ne vedd magadra, mert nem rólad írom, viszont sokakra igaz. Csak ha valakinek van valami készsége is, akkor jó, hogy azt több nyelven is át tudja adni. De manapság sajnos iparszerűen ontják az ilyen többnyelvű-kommunikációs végzettségű amúgy meg végtelenül üres és sötét embereket.


A másik, hogy nem mindegy, milyen nyelvek, mert van, amiket csíp az ember, van amiket nem csíp, utóbbiakkal nem fogsz tudni felvágni. Például pirézgyűlölők társaságában jobb, ha hallgatsz róla, hogy tudsz pirézül.

2018. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, manapság a nyelvtudás már nem egy különlegesség, úgyis mondhatnám, hogy elvárás.
2018. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Mivel én magam is 4 nyelven beszélek, nekem elvárás valaki felől, hogy legalább 1 idegen nyelven folyékonyan beszéljen. Szerintem az alapműveltség része.

17/L

2018. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyelvismeret műveltséget, tanultságot feltételez. Ez szerintem egyik embernél sem hátrány.
2018. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, ez egy hasznos és jó tulajdonság. De szerintem mellékes. Ha valakit szeretsz, az nem attól függ hogy pl beszél 4 nyelven. Nem számít hány nyelven beszél, legalábbis nálam
2018. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!