Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt enni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt enni valamit a városba (randizni),3 nap múlva lesz és kéne hogy lépjek de nem tudom hogy hogy, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy lépjek,meg kéne majd csókoljam,(első nekem,csókolózni se tudok,szóval nem tudom mit kéne csináljak)nem is tudom hogy kezdjek bele,félek mi lesz a válasza,én is bejövök neki,de attól még félek.Vehetem azt jó jelnek hogyha elfogadta a meghívásom vagy ez nem jelent semmit?Hogy csináljam,bepánikoltam,kérem valaki segítsen. :/
2018. dec. 17. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul viselem ha elutasítanak,ezért félek,pedig sejtem hogy a lány is akarja
2018. dec. 17. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Sz első randinak nem oylan jó ötlet enni menni

Főleg ha csokolozni is akarsz

2018. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csókolózni se muszáj. Puszild meg szimplán az arcán, a szájához közelebb és kérj kövi randit. Aztán majd ha privátabb helyen randiztok, akkor jöhet a szájra puszi is, ha vevő rá, akkor pediag lehet ő csókol meg előbb. Esetleg el is mondhatod neki, hogy neked ez még az első lesz, vagy azt mondhatod neki, hogy félsz hogy béna leszel és legyen ő az irányító.
2018. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!