Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, már megtörtént az első találkozás is puszival köszöntünk el a végen. Jól éreztük mindketten magunkat. Második randira mikor hívjam el és ott már elmondhatom neki hogy tetszik meg szeretnék többet tőle? 18/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt az első randi? Szerinted neki tetszel? Hogyan szeretnéd neki elmondani?
2018. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző hét csütörtökön volt és hát igazából nemtudom hogy tetszem-e neki a puszit azt ő kezdte és ő is szeretne szerintem talizni és hát azt még nemtudom hogy mondanám el neki egy séta közbe megállunk és akkor mondanám hogy nagyon megfogott tetszik nekem már régota valami ilyesmi
2018. dec. 31. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem már ha eltelt egy hét akkor elhivhatod de ne úgy hogy ma vagy holnap hanem egy picit későbbre (4-5 nappal) hogy már várjátok mindketten és nem kell még elmondani szerintem, majd ha érzed hogy ő neki is bejössz
2018. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen! Akkor holnap semmikepp?? Mert arra gondoltam hogy holnap este délután elvinném korcsolyázni vagy a citadellara sétálni.
2018. dec. 31. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz jönni privát? Akkor tudnék segíteni csak nincs kedvem itt irkalni
2018. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott helyben az első randi végén.

Nagyon kezdő, hogy nem fixáltatok új időpontot.

A csaj azon kattogott valószínűleg első találkozás után, hogy miért nem említed a következőt.

Minél előbb hívd fel, és csinálj időpontot.

2019. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!