Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Mit és hogy kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Mit és hogy kell csinálmn? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elakarok hívni egy lányt első randira de nem tom hogy pontosan mi a protokol. Csak úgy odamehetok hozzá hogy hello szép vagy és utánna elkérni a telószámát és megbeszélni egy randit? Meghívás után hogy köszönjek el? Első randira hívhatom sétálni télen ha csak egy túltömtt vásáló és gyorskaja központ van a városban? Megfoghatom a kezét ha csak a nevét tudom és hogy eljött első randira? Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. jan. 5. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 vagyok és fiú.
2019. jan. 5. 18:44
 2/7 anonim válasza:
Ismered?
2019. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, még soha nem beszéltem vele.
2019. jan. 5. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy suliba járok a lánnyal, de idősebb vagyok így minden nap több órám is van.
2019. jan. 5. 18:59
 5/7 anonim válasza:
Akkor hajrá hivdel moziban egy probált megér.
2019. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs egyetlen kávézó sem?
2019. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ne menjetek moziba első randin! Inkább menjetek egy cukrázdába enni egy sütit, vagy kávézni, a lényeg hogy olyan helyen legyetek ahol tudtok nyugodtan beszélgetni. Először az a fontos (szerintem) hogy minél többet beszéljetek egymással, és ha kialakul a szimpátia, akkor hívd el máshova.
2019. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!