Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék koreaiakkal ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék koreaiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szerelemről beszélek, hanem mondjuk összebarátkozni, ilyenek.😃

2019. jan. 6. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Koreában, Ázsiában
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Koreai étteremben esetleg vagy ha tudsz koreaiul, akkor kakaotalk, daum, naver
2019. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemvárorsokban akadnak.
2019. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt Magyarországon igen nehéz lesz.
2019. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
A Gellért-hegynél szoktak túrázni, legalábbis nyáron találkoztam 3 csoporttal is :)
2019. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondod, nem feltétlenül szerelemről beszélsz, azonban mégis a tini párkapcsolatok>>Randizás témába tetted, amiből arra következtetek, hogy mégiscsak erről fúj a szél.

Feltételezem, hogy lány vagy és szereted a kpopot és a kdrámákat. Nincs ezzel semmi baj, én is szeretem ezeket, és nekem is baromira bejönnek az ázsiai fiúk (ez nálam nem valami divat-dolog, már kislányként is gyönyörűnek találtam őket). De azt ugye tudod, hogy a koreai srácok a valóságban nem olyanok, mint a doramák hősszerelmes férfi alakjai, hanem ugyanolyan hús-vér emberek, mint bárki más. Szóval, ha ez vonzana, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak.

[link]


Emellett kulturális különbségek is adódhatnak, náluk nagyon fontos a szülők tisztelete (én például tudom magamról, hogy sajnos néha baromira nem tisztelem eléggé a szüleimet), valamint egy kicsikét patriarchálisak. Aztán, ha összejönnél egyel, akkor nagyon valószínű, hogy a szülei nem fogadnák el a kapcsolatotokat. Valamint hol élnétek? Te kiköltöznél Dél-Koreába, megtanulnád a nyelvet, meg minden? És azzal ugye tisztában vagy, hogy Dél-Koreában minden egészséges férfinek 30 éves koráig be kell vonulnia 21 (haditengerészetnél 23, légierőnél 24) hónap sorkatonai szolgálatra?. Ez azért elég sok idő, el tudnád ezt fogadni? Tudom, nagyon előre szaladtam, csak azért írom le, hogy tisztában legyél a dolgokkal. Én a magam részéről, úgy vagyok vele, hogy nagyon szívesen járnék koreaival, ha belé leszek szerelmes, de számolni kell bizonyos akadályokkal. Annak ellenére, hogy ők az ideáljaim, butaságnak érzem, hogy direkt ázsiai csávókat hajszoljak, egyébként sem tökéletesek ők sem. :)

2019. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!